Chevron Left
返回到 Proje Yönetiminin Temelleri

學生對 Google 提供的 Proje Yönetiminin Temelleri 的評價和反饋

4.9
506 個評分

課程概述

Bu kurs, sizi, proje yönetiminde giriş seviyesindeki pozisyonlara başvurmanız için gereken becerileri kazandırmaya yönelik altı kursluk serinin ilkidir. Proje yöneticileri, çalıştıkları kurumların başarılı olmasına yardımcı olmak için kritik projelerin yönetilmesinde, planlanmasında ve uygulanmasında kilit rol oynar. Bu kursta, temel proje yönetimi terminolojisini keşfedecek ve bir proje yöneticisinin görev ve sorumluluklarını derinlemesine kavrayacaksınız. Ayrıca, bu programı tamamladıktan sonra başvurabileceğiniz iş türlerini size tanıtacağız. Program boyunca, Google’da çalışan proje yöneticilerinden dersler alacaksınız. Bu yöneticiler size sundukları çok boyutlu eğitim sayesinde işteyken uygulayabileceğiniz beceriler edinmenize yardımcı olacaklar. Bu programı tamamlayan öğrenciler, proje yöneticisi olarak giriş seviyesindeki pozisyonlara başvurmak için gerekli donanıma sahip olacaklar. Herhangi bir deneyiminiz olmasına gerek yok. Bu kursun sonunda şunları yapabileceksiniz: - Proje yönetimini tanımlama ve bir projenin ne olduğunu açıklama. - Çeşitli sektörlerdeki proje yönetimi pozisyonlarını ve sorumluluklarını inceleme. - Bir proje yöneticisinin başarılı olmasına yardımcı olan temel becerileri ayrıntılı olarak açıklama. - Bir projenin yaşam döngüsünü tanımlama ve her aşamanın önemini açıklama. - Farklı program yönetimi metodolojilerini ve yaklaşımlarını karşılaştırma ve belli bir projede hangisinin en etkili olduğunu belirleme. - Kurumsal yapı ve kültürün ne olduğunu tanımlama ve bunların proje yönetimini nasıl etkilediğini açıklama. - Değişim yönetimini tanımlama ve proje yöneticisinin bu süreçteki rolünü açıklama....

熱門審閱

ND

2023年1月27日

oldukça faydalı ve beni bir çok alanda geliştiren bir kurs oldu bu kurs ile gelişimimi de başta ben olmak üzere etrafımdaki bir çok kişi fark etti. her şey için çok teşekkürler<3

BA

2022年1月15日

It was a wonderfull course. I really appreciate efford of Google project and prgram managers. This work you have done together is very valuable. Thank you.. :)

篩選依據:

1 - Proje Yönetiminin Temelleri 的 25 個評論(共 47 個)

創建者 Burhan A

2022年1月16日

It was a wonderfull course. I really appreciate efford of Google project and prgram managers. This work you have done together is very valuable. Thank you.. :)

創建者 Yusuf T

2022年1月17日

It was a very instructive and valuable training for me, I wish the whole team a good work :)

創建者 Muhammed C D

2022年1月29日

Harika bir kurstu. Bana birçok bilgi ve yeni bir bakış açısı kazandırdı. Proje temellerine dair pek çok kavram ve işlevleri öğrendim.

It was a great course. It gave me a lot of information and a new perspective. I learned many concepts and functions about the projects .

創建者 Özgen K

2022年1月9日

Gayet güzel bir giriş seviyesi dersti. Gerçek hayattan örneklerden neyin doğru neyin yanlış proje yönetimi olduğunu düşünerek bayağı bir sınıflandırma yaptım. Sonraki modüllerde daha detaylı göreceğimiz konular için epey heyecanlıyım.

創建者 çiçek

2022年1月24日

Yeni bir sektöre adım atma sürecinde Caursera'dan aldığım Proje Yönetiminin Temelleri kursu güçlü ve zayıf yönlerimi anlamama yardımcı oldu. Bu kurs bana güven verdi. Anlatım açık ve anlaşılırdı .Teşekkür ederim .

創建者 Nurgül D

2023年1月28日

oldukça faydalı ve beni bir çok alanda geliştiren bir kurs oldu bu kurs ile gelişimimi de başta ben olmak üzere etrafımdaki bir çok kişi fark etti. her şey için çok teşekkürler<3

創建者 İpek Ö

2022年1月10日

Çok faydalı bir kurstu. Özellikle meslek hakkında Google çalışanlarından bilgi edinmek çok güzeldi. Proje yöneticiliğine v daha fazlasına dair pek çok bilgi edindim.

創建者 serkan T

2023年1月27日

Birinci eğitim olmasına rağmen her şey çok güzel verilmişti. Sadece bu kursta bile proje yöneticiliği ile ilgili birçok iş yapılabilir.

創建者 İrem D

2023年1月30日

Kurs hem fazlasıyla ilgi çekici hem de kendimizi geliştirip bir projede daha verimli çalışmamızı sağlayacak eğitimleri bize katmıştır.

創建者 Sena A

2022年1月24日

Everything was awesome. Thank you for this course .This course made me aware of my own skills and qualifications of a new field.

創建者 Çağrı D

2022年4月6日

Gerçekten iş hayatımda çok yararlı bir yere sahip olacağını düşündüğüm bir sertifika programıydı. Çok zevk aldım her dersden

創建者 Havva F

2023年1月31日

Gerçekten harika. Beklediğimin çok ötesinde bir kurs oldu. Sadece çevirilerin iyileştirilmesi beklenebilir.

創建者 Firdevs E Ç

2022年1月15日

Google çalışanlarına bu değerli bilgileri benimle paylaştıkları için teşekkür ederim .

創建者 Mehmet B

2023年1月29日

Proje tönetiminin temelleri konusunda oldukça yararlı bir eğitim içeriğine sahip.

創建者 Zeynep E

2022年2月4日

Hiç sıkılmadan öğrenebileceğiniz, içeriği dolu dolu geçen eğitici bir eğitim.

創建者 Arya K

2023年1月29日

Çok güzel bir kurs. Her detayı açık ve anlaşılır biçimde anlatmışlar.

創建者 MELİKE K

2022年11月11日

çok akıcı ve anlaşılır bir dille anlatılmış. çok keyifli bir süreçti.

創建者 GhoulYabani

2022年1月23日

Çok güzeldi. Yeni bir meslek dalına harika bir giriş yapmış bulundum.

創建者 Didem B

2022年1月24日

Harika bir kurstu. Bana pek çok bilgi ve yeni bir bakış açısı kattı.

創建者 Furkan K

2022年2月3日

It was a perfect brief explanation of basis of Project Management.

創建者 Melissa C

2022年1月23日

it was a very nice course, i have learned a lot thank you so much.

創建者 Samet A

2022年3月18日

Very very exciting and well-organized course. Thanks alot !!

創建者 BANU Y

2022年1月13日

Proje temellerine dair pek çok kavram ve işlevleri öğrendim.

創建者 Serkan Y

2022年1月22日

Çok yararlı, detaylı ve anlaşılabilir bir kurs. Tebrikler.

創建者 Beril B

2022年1月25日

Very good and clearly explained, an engaging course.